Корзина
81 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
Bud-Bum Интернет-магазин напольных покрытий и строительно-отделочных материалов.
+380676301807

НАСІННЯ СОНЯШНИКА SAATEN-UNION

В групі компаній Saaten-Union по всій Європі виконують свою роботу 780 працівників, у тому числі 70 – в Німеччині, неподалік від Ганновера. Програми виробництва орієнтовані на європейський ринок, працюють на основі широкого генетичного різноманіття селекцій матеріалів, а також в області селекцій і досліджень видів насіння в різних регіонах Європи. За рахунок інноваційного підходу виводяться сорти, здатні пристосовуватися до підвищеного вологого клімату, а також до суворих континентальних умов. Сучасні види гібридів зернових культур постійно відповідають показникам високої якості. Більше того, насіння гібридів поєднує у собі такі якості як:

  • високу врожайність;
  • стійкість до різних захворювань;
  • технологічність;
  • відмінну якість.
КРАЩІ СОРТИ СОНЯШНИКА — SAATEN-UNION

Німецький Насіннєвий Альянс — комерційна структура, заснована, безпосередньо Saaten-Union, спільно з компаніями Rapool, Eurograss і Solana. Такі об'єднані зусилля покликані пропонувати своїм клієнтам широкий спектр найкращих сортів соняшника та інших зернових культур. Можна сміливо стверджувати, що Насіннєвий Альянс є якісним представником комерційних інтересів компанії Saaten-Union в Росії.

ПОПУЛЯРНІ ВИДИ ГІБРИДІВ SAATEN-UNION

Вже сьогодні перелік гібридів соняшника пропонує такі види, як: Nidera, Аргентина-Параїсо-102 КЛ, Санфлора КЛ, Тамара КЛ. Їх можна сміливо вирощувати із застосуванням технології «Clearfield». У 2012 році компанія запустила перші продажі гібридів на території України. Хотілося б відзначити, що всі партнери залишилися задоволені від рівня якості та продуктивності гібридів на полях областей Полтави, Вінниці, Черкас, Харкова, Кіровограда та Дніпропетровська. Весь матеріал для посіву розмножується і розробляється на новітньому устаткуванні дочірнього підприємства, яке знаходиться в Румунії, крім того, здійснюються поставки гібридів з Аргентини.

ПРО КОМПАНІЮ SAATEN-UNION

Saaten-Union — комерційна компанія, що здійснює міжнародну діяльність у різних країнах Європи за допомогою семи дочірніх підприємств, які базуються на нових знаннях та досвіду у практичній діяльності. Кожне об'єднання селекційно-насінницьких компаній Заатен-Уніон, отримало значний досвід роботи (понад 100 років) в європейських країнах. Найбільш розвинені польові культури соняшника — це гібриди системи Клеарфілд і Клеарфілд плюс.

Saaten union

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Производитель
Фильтры
Диапазон цен, грн.
Наличие
Страна производитель
Год урожая
БудБум
Сергей, Светлана
+380676301807
Сергей
+380954858670
Сергей
+380632664505
Светлана
+380991675202
Светлана
Украина Днепропетровская область Днепр ул. Новошкольная, 19
Карта